Меблевий щит

Меблевий щит з Прикарпаття

Меблевий щит. Багато хто вважає, що меблевий щит – продукт, виготовлений з відходів пиломатеріалів, який не відрізняється високою якістю та міцністю. Однак насправді це не відповідає дійсності, навіть навпаки. При всіх своїх перевагах дерев’яна дошка має один суттєвий недолік – чим більше її розмір, тим вище ризик деформації, сколів та розтріскування. Саме для вирішення цієї проблеми виробники намагалися винайти альтернативний варіант. Ним і став меблевий щит.

Щит меблевий: що це, види

Щит – це натуральний листовий матеріал, який буває кількох видів, що залежить від технології виробництва та впливає на якісні характеристики і область застосування. Щити меблеві бувають цільноламельними (коли ламелі підбираються і по довжині, і по ширині) та зрощеними (коли ламелі підбираються лише по ширині), з відкритим чи закритим шипом, з одношаровим або багатошаровим полотном.

Такі технології дозволяють позбутися проблеми поступового деформування натуральної деревини, бо усувається внутрішнє напруження, яке є причиною викривлення матеріалу. Таким чином можна отримувати якісні панелі досить великого формату. В інтернет-магазині «Ганар» ви знайдете високоякісний меблевий щит з дуба, бука та ясеня.

Якість та зовнішній вигляд поверхні залежить від сорту щита:

 • Екстра – ідеально рівне полотно без сучків та сколів. Всі ламелі однієї тональності з схожим природним малюнком. На такий меблевий щит ціна висока, але і виглядає матеріал дорого та елегантно.
 • Сорт A – однорідне по кольору та візерунку полотно, але допускається наявність невеликої кількості дрібних недоліків деревини, які неозброєним оком майже не помітні. Ціна такого щита теж досить висока, з нього виготовляють дорогі меблеві вироби.
 • Сорт B – полотно без тріщин та інших явних дефектів, але допускається неоднорідність кольору та візерунка, бо ламелі спеціально не підбираються.
 • Сорт C – полотно, яке зазвичай проходить лише фінішну обробку, наприклад, шпонування чи ламінування. Може мати сучки, відколи.

Переваги та використання меблевих щитів

Меблеві щити мають всі переваги натуральної деревини, такі як:

 • екологічна чистота;
 • тривалий термін експлуатації;
 • міцність, стійкість до механічних навантажень;
 • зносостійкість;
 • фактура з унікальним малюнком;
 • тривале збереження первозданного вигляду, форми та кольору;
 • універсальність у використанні.

Додатково до цього переліку ще додаються велика міцність та мала вага.

Як і деревина, щити самі по собі не вологостійкі, однак цю властивість їм надають за рахунок покриття лаком чи фарбою.

Меблеві щити універсальні у використанні. Вони підходять для виготовлення різноманітних меблів (стільців, стільниць, полиць, ліжок, корпусних меблів) та їх деталей, стінових перегородок та панелей, деталей сходів (сходинок й під сходинок, тятиви, костур, підбалясників, перил тощо), декоративних елементів та предметів екстер’єру. Меблевий щит купити часто вирішують власники ресторанів та інших закладів харчування, оздоровчих комплексів, готелів, салонів краси тощо для створення унікальних інтер’єрів.

Чому купити меблевий щит варто у нас?

 • Контроль якості. «Ганар» – компанія, яка працює з 2005 року. Наше підприємство розташоване в гірських лісах Прикарпаття. Кожну дошку фахівці перевіряють на дефекти та рівень вологи. Обираючи наші щити меблеві, будьте впевнені – при правильній експлуатації вони прослужать вам десятки років.
 • Безпека. Всі матеріали, які ми використовуємо у виробництві, проходять строгий відбір. І це стосується не лише дерева, а також клеїв, антисептиків тощо. Всі види покриття абсолютно безпечні для дорослих і дітей.
 • Вигідна пропозиція. Ми пропонуємо справедливу ціну від 1320 грн за м.кв.(товщина щита 20мм) за високу якість. За рахунок багаторівневого контролю сортування у нас можна замовити продукцію різних сортів, в тому чмслі по індивідуальним розмірам. Для постійних клієнтів у нас є знижки, розмір яких залежить від обсягів закупівель.

У нас завжди можна купити меблевий щит стандартних розмірів, який дозволяє втілити майже всі будівельні та дизайнерські рішення. Він завжди в наявності на складі, тому ми гарантуємо швидку доставку в будь-яке місто України. Транспортування можливе компаніями Нова Пошта і Делівері або прямо до дверей будинку завдяки послузі «Довантаження». Компанія веде офіційну діяльність, тому має всі необхідні сертифікати та свідоцтва.

Цінуєте класику? Шукаєте дійсно натуральні, якісні та довговічні матеріали?

Звертайтеся до нас.

 • (050) 373 83 07, (096) 830 45 54 – Іван Євгенович
 • (режим роботи: пн-сб, 9:00–18:00). Середа, Неділя, релігійні свята – вихідні.
 • або пишіть на  електронну пошту – vagonkalupa@ukr.net

Ввічливі та компетентні менеджери готові відповісти на всі ваші питання, проконсультувати щодо видів продукції, порадити кращий варіант, поділитися секретами монтажу та догляду за деревиною.