Про нас

Дерев’яна класика «Ганар»: для тих, хто любить справжнє

Дерево споконвіку було не тільки символом Української домівки, а й основним будівельним матеріалом. Деревина в будівлі та в інтер’єрі помешкання – ознака вишуканого стилю і мудрого підходу до життя. Компанія «Ганар» працює на ринку дерев’яних оздоблювальних матеріалів – 17 років.

Підприємство розташоване серед гірських лісів Івано-Франківської області, тому про якісну деревину ми знаємо все.

Спеціалісти фірми «Ганар» особисто вибирають лісоматеріал для обробки, контролюють вміст вологи, відбирають дерево з гарною повздовжньою структурою волокон та мінімальною кількістю сучків. Прискіпливий відбір лісу та сушіння за спеціальною технологією в італійських сушильних камерах дають змогу виготовляти дерев’яні оздоблювальні матеріали унікальної довжини – 6 метрів.

СКЛАД МАГАЗИН

Ми пропонуємо:

  • вагонку з смереки та сосни – деревини з великим вмістом смоли-живиці, яка має антисептичні властивості й убезпечує помешкання від грибків;
  • блок-хаус – сучасний зручний у монтажі вид профільованої дошки у вигляді сегмента колоди для утеплення та декоративного оформлення приміщень;
  • фальш-брус – декоративний та утеплювальний матеріал, рівноцінний за теплоізоляційними властивостями пінопласту та матам з мінеральної вати;
  • дошка для підлоги та терасна дошка – міцний, ідеально рівний матеріал, що сягає до 6 метрів у довжину;

Нашу продукцію можна використовувати для будівництва й дизайну житлових приміщень, оздоровчих комплексів, офісів, концертних залів, ресторанів і готелів, для виготовлення й оздоблення меблів.

Головний склад фірми «Ганар» знаходяться у м. Болехів Івано-Франківської області. Звідси ми надсилаємо продукцію по всій території України зручним для замовника перевізником.

На експорт ми не працюємо! 

Працюємо без ПДВ по всій території України!

Якщо потрібно доправити замовлення «на об’єкт», надаємо послугу «Пошук транспорту» – ексклюзивна доставка  в будь-яку точку України.

Пропонуємо декоративні матеріали, придатні для збирання чи монтажу без спеціальних знань та інструментів. Проте ми завжди готові надати кваліфіковану консультацію: розказати, показати, порадити. Саме тому клієнти називають рівень сервісу «Ганара» європейським.

Зв’язатися з нами:

Головний склад-магазин:

Україна, Івано-Франківська область, місто Болехів, вулиця Данила Галицького, 169
тел. +38 (050) 373 83 07 / тел. +38 (096) 830 45 54 – Іван Євгенович
тел. +38 (050) 215 77 79 / тел. +38 (068) 215 77 79 – Микола Євгенович
Електронна пошта – vagonkalupa@ukr.net
Середа, Неділя, релігійні свята – вихідні дні

Свідоцтво
Свідоцтво платника єдиного податку