Про нас

Дерев’яна класика «Ганар»: для тих, хто любить справжнє

Дерево споконвіку було не тільки символом Української домівки, а й основним будівельним матеріалом. Деревина в будівлі та в інтер’єрі помешкання – ознака вишуканого стилю і мудрого підходу до життя. Компанія «Ганар» працює на ринку дерев’яних оздоблювальних матеріалів з 2005 року. Підприємство розташоване серед гірських лісів Івано-Франківської області, тому про якісну деревину ми знаємо все.

Спеціалісти фірми «Ганар» особисто вибирають лісоматеріал для обробки, контролюють вміст вологи, відбирають дерево з гарною повздовжньою структурою волокон та мінімальною кількістю сучків. Прискіпливий відбір лісу та сушіння за спеціальною технологією в італійських сушильних камерах дають змогу виготовляти дерев’яні оздоблювальні матеріали унікальної довжини – 6 метрів.

Ми пропонуємо:

Інтернет-магазин дерев'яних оздоблювальних матеріалів - Ганар

  • вагонку з смереки та сосни – деревини з великим вмістом смоли-живиці, яка має антисептичні властивості й убезпечує помешкання від грибків;
  • блок-хаус – сучасний зручний у монтажі вид профільованої дошки у вигляді сегмента колоди для утеплення та декоративного оформлення приміщень;
  • фальш-брус – декоративний та утеплювальний матеріал, рівноцінний за теплоізоляційними властивостями пінопласту та матам з мінеральної вати;
  • дошка для підлоги та терасна дошка – міцний, ідеально рівний матеріал, що сягає до 6 метрів у довжину;

Нашу продукцію можна використовувати для будівництва й дизайну житлових приміщень, оздоровчих комплексів, офісів, концертних залів, ресторанів і готелів, для виготовлення й оздоблення меблів.

Головний склад фірми «Ганар» знаходяться у м. Болехів Івано-Франківської області. Звідси ми надсилаємо продукцію по всій території України зручним для замовника перевізником. Якщо потрібно доправити замовлення «до дверей», надаємо послугу довантаження – ексклюзивну доставку у зазначене місце.

Пропонуємо декоративні матеріали, придатні для збирання чи монтажу без спеціальних знань та інструментів. Проте ми завжди готові надати кваліфіковану консультацію: розказати, показати, порадити. Саме тому клієнти називають рівень сервісу «Ганара» європейським.

Зв’язатися з нами:

Головний склад-магазин:

Україна, Івано-Франківська обл. м. Болехів, вулиця Данила Галицького, 169
тел. +38 (050) 373 83 07 / тел. +38 (096) 830 45 54 – Іван Євгенович
тел. +38 (099) 00 734 00 – Микола Євгенович
Електронна пошта – vagonkalupa@ukr.net

Зразки продукції можна подивитися за адресою:

м. Івано-Франківськ, вулиця Івана Макухи, 2 (на території Агропостач)
тел. +38 (050) 373 83 01
тел. +38 (067) 007 83 01
Петро Євгенович
Електронна пошта – vagonkalupa@ukr.net

Свідоцтво
Свідоцтво платника єдиного податку