Імітація бруса ясень

Імітація бруса ясень з Прикарпаття

Імітація бруса ясеньІмітація бруса. Ясень – тверда і щільна деревина, за багатьма якостями і характеристиками схожа на дуб. Для виготовлення імітації бруса ясень використовують тому, що він красиво виглядає, добре обробляється і довго зберігає зовнішній вигляд (в сухих приміщеннях). В умовах вологості ясеневі дошки, не оброблені спеціальними морилками і антисептичними просоченнями, можуть бути пошкоджені червоточиною. Тому для зовнішньої обробки будівель ясен не дуже підходить.

Імітація бруса ясень – це довгі дошки, зовнішня поверхня яких має сильне схожість із справжнім брусом. Вони відмінно підходять для внутрішньої обробки приміщень. Фальш-брусом ясеня можна обшивати стіни з цегли, бетону, піноблоків і деревини. Він дозволяє створити інтер’єр, що нагадує будівлі зі стінами з натурального повнорозмірного бруса.

Монтаж фальш-бруса можна виконати самостійно, не володіючи навиками тесляра. Планки легко, швидко і чітко з’єднуються між собою завдяки точному збігу шипів і пазів. Дошки кріпляться на дерев’яну обрешітку за допомогою стандартного кріплення.

Продаж імітації бруса ясень

імітація бруса ясень цінаКомпанія «Ганар» –  підприємство, яке займається продажем якісних пиломатеріалів і погонажних виробів з дерева з доставкою в Болехів, Долина, Стрий, Дрогобич, Самбір, Львів, Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Хуст, Тячів, Мукачево, Ужгород, Чернівці, Київ і по всій Україні..

• Ми використовуємо тільки деревину з Прикарпаття – екологічно чистого регіону.
• Пиломатеріали виготовляються на сучасному обладнанні, яке забезпечує точність розмірів і високу якість механічної обробки деревини.
• Всі дошки проходять камерну сушку для отримання оптимальної вологості, запропонованої стандартами.

Дошки фальш-бруса мають розміри 20 × 130 мм. Така товщина забезпечує хорошу звуко- і теплоізоляцію, а ширина збігається з поперечним перерізом типового дерев’яного бруса. Дошки випускаються в трьох типорозмірах – довжиною 2,0, 2,50 і 3,0 метра. Такий асортимент дозволяє підібрати оптимальний фальш-брус для обробки будь-якого приміщення.

Ціни на імітацію бруса ясень вказані в таблиці:

Ціни на імітацію бруса з ясеня:
ІМІТАЦІЯ БРУСА ЯСЕНЬ  –  ВИЩИЙ  ГАТУНОК ОПИС – (без сучків з фасадної сторони дошки). Усі матеріали проходять камерну сушку. Вологість імітації бруса 8-12%.
Розмір і довжина Ціна за 1 m2
№1  – 20 mm/130 mm – Довжина: 2м/2,50м/3м
В наявності

 

Імітація бруса ясень 20mm/130mmІмітація бруса ясень 20mm/130mm

600 грн.

ЗМОНТОВАНА ІМІТАЦІЯ БРУСА ЯСЕНЬ 20мм/130мм – ВИГЛЯД

Замовити  можна з будь-якого регіону України. Ми використовуємо різні способи доставки.

В залежності від побажань клієнтів доставка здійснюється транспортом виробника, кур’єрськими службами «Нова Пошта» та «Делівері» або методом довантажити на попутні автомобілі.

Щоб замовити імітацію бруса з ясена телефонуйте: (050) 373 83 07 /  (096) 830 45 54 – Іван Євгенович;

Або пишіть на електронну пошту – vagonkalupa@ukr.net