Імітація бруса модрина

Імітація бруса модрина (з модрини). Дошки з модрини, які мають шипи й пази для щільного з’єднання між собою, часто використовують для зовнішнього оздоблення фасадів будинків, збудованих з цегли, каменю чи газобетонних блоків. Їх називають імітацією бруса, оскільки зовнішній вигляд стін, оббитих такими дошками, майже не відрізняється від фасадів будинків і котеджів, повністю збудованих з дерева.

Імітація бруса з модрини – переваги:

Для виготовлення імітації бруса модрина підходить краще, ніж інші хвойні породи, тому що в неї:

Імітація бруса з модрини

  • щільна структура. Модрина росте на високогір’ях у холодному й вологому кліматі. Пристосовуючись до кліматичних умов Карпат, деревина формує щільні волокна, які забезпечують міцність і водонепроникність пиломатеріалів, зроблених з модрини;
  • гарний вигляд. На поверхні дерева добре видно малюнок, утворений річними кільцями. Він формує чіткі й виразні візерунки, які підкреслюють натуральне походження матеріалу та служать чудовим декоративним оздобленням для інтер’єру чи фасаду;
  • високий вміст живиці. Особливий хімічний склад живиці, яка служить природним консервантом, захищає фальш-брус з модрини від ураження грибком і цвіллю. Через значну концентрацію смоли в модринових дошках комахи й мікроорганізми не пошкоджують фасади.

Модрина – це єдине хвойне дерево, деревина якого належить до твердих порід. За твердістю вона не поступається дубу. Фальш-брус з модрини добре опирається механічним навантаженням і пошкодженням. Тому фасад чи декоративна обшивка стін з модринових дошок можуть служити упродовж віків.

Виготовлення та продаж фальш-бруса з модрини в Україні

Гарантія якості матеріалів – це правильна технологія їхнього виготовлення. На підприємстві «Ганар» у місті Болехів (Івано-Франківської області) ми виготовляємо якісну імітацію бруса з модрини за допомогою сучасного обладнання.

Характеристика імітації бруса з модрини

  • Ретельний добір сировини для виготовлення дошок гарантує, що матеріали I і II ґатунку матимуть не більше сучків і візуальних дефектів на поверхні, ніж передбачено вимогами ДСТУ.
  • Сучасне деревообробне обладнання забезпечує високу точність виготовлення дошок та ідеальну відповідність між пазами й шипами, без якої неможливо припасувати фальш-брус так, щоб утворити цілковито рівну поверхню.
  • Усі матеріали проходять камерну сушку, під час якої з деревини випаровується зайва волога, а вологість досягає оптимального значення 8-12%.

У компанії «Ганар» можна за ціною 700 грн за 1 m2,  купити імітацію бруса з модрини у вигляді дошок завдовжки 3 і 4 метрів.

Доставка матеріалів здійснюється в Болехів, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Львів, Київ і по всій Україні.

Пам’ятка!!! 

Шановні клієнти!

 Замовляючи на нашому сайті продукцію з сировини дерева, не забувайте про те, що це не готовий продукт, а товар який потребує шліфовки, шпакльовки, покриття маслом чи лаком, а саме головне це  натуральне дерево!, а не пластик, чи метал, який виливають потрібної вам форми, текстури чи довжини.

Мінімальне замовлення від 20 m2

Ціни на імітацію бруса модрина:
ІМІТАЦІЯ БРУСА МОДРИНА – ПЕРШИЙ ГАТУНОК  ОПИС – (необмежена кількість живих сучків, незначне вищерблення). Усі матеріали проходять камерну сушку. Вологість імітації бруса з модрини 8-12%.
Розмір і довжина Ціна за 1 m2

№1 – 20 mm/130 mm – Довжина: 3м, 4м

В наявності
Імітація бруса модрина 20мм/130ммІмітація бруса з модрини 20мм/130мм

700 грн.

Як виглядає модрина після 6 років експлуатації (без нанесення маслом) ВІДЕО / ФОТО:

ЗМОНТОВАНА ІМІТАЦІЯ БРУСА МОДРИНА  – ПЕРШИЙ  ГАТУНОК – ВИГЛЯД

Купівля та доставка імітації бруса з модрини по Україні

Доставка імітації бруса з модрини

Доставка по Україні наступні способи:
1. Нова пошта, Делівері.
2. Послуга – «Пошук транспорту» в будь-який куточок України.
3. Нашим транспортом.

Для замовлення імітації бруса з модрини телефонуйте щодня з 9.00 до 18.00

(050) 373 83 07 /  (096) 830 45 54 – Іван Євгенович;
(крім Середи, Неділі і релігійних свят):

Або замовте продукцію через vagonkalupa@ukr.net