Штахетник

Штахетник : практичність хвойних порід (модрина)

Штахетник – один з найпростіших і екологічно чистих варіантів огорожі території. Ціна, практичність, а також легкість його монтажу і транспортування сьогодні ставлять подібні паркани на перше місце серед огороджувальних конструкцій.

Особливості штахетника від «Ганар»

Паркан з дерева

Штахетник з прикарпатської модрини – міцного матеріалу з красивим рудуватим відтінком. Деревина відмінно переносить постійний вплив вологи, має високу вогнестійкість і стійкість до механічних пошкоджень, а також не піддається псуванню жуками-точильниками. Огорожа з дерева такого типу завжди можна легко відреставрувати – досить просто замінити поламані штахетини на нові, не розбираючи загальної конструкції.

Ми пропонуємо штахетник дерев’яний з габаритами 120 см х 90 мм х 20 мм і вологістю 18-22%. Матеріал легкий, тому для його розвантаження і завантаження не знадобиться спецтехніка.

3 причини купити штахетник в компанії «Ганар»

  1. Зручна доставка

Ми доставляємо в регіони України транспортними компаніями «Нова пошта» або «Інтайм». Також ми пропонуємо послугу «довантаження» – доставляємо дерев’яний штахетник безпосередньо за адресою замовника (в будь-який, навіть самий маленький і віддалений населений пункт). Терміни такої доставки складуть 1-3 дні, а матеріали відразу потраплять до замовника, минаючи транзитні склади.

2. Висока якість

Ми пропонуємо купити штахетник, який пройшов ретельну обробку. Матеріал абсолютно сухий – кожна дошка проходить камерну сушку. Ми використовуємо італійські сушильні камери, що дозволяють знизити відсоток браку в рази. Така обробка пиломатеріалів гарантує дійсно тривалі терміни експлуатації огорож з дерева не буде піддаватися гниттю і простоїть десятки років.

3.Універсальність

Дерев’яний штахетник з червоної модрини гармонійно виглядає на будь-якій ділянці, відмінно поєднуючись з архітектурою в різних стилях. Ми продаємо незабарвлений, тому ви можете не побоюватися, що під фарбою ховаються дефекти і недоліки

 

Штахетник  – КАРПАТСЬКА МОДРИНАЦіна за 1 шт. і Довжина:

Вологість 18-22%
Паркан дерев'яний 90мм/20ммПаркан з дерева 90мм/20мм
(90 mm/20 mm) – 25 грн. за 1 шт.
Довжина – 1,20м

Щоб замовити, дзвоніть нам за телефонами: +38 (050) -373-83-07

або +38 (096) -830-45-54 – Іван Євгенович.

Ми допоможемо розрахувати кількість матеріалів і підберемо для вас вигідний спосіб доставки і оплати!