Меню Штахетник    

Працюємо з 9-00 до 18-00;
Іван Євгенович - +38-050-373-83-07,
+38-096-830-45-54;
Микола Євгенович - +38-099-00-734-00;
Робочі дні: Понеділок-Субота.
Вихідні дні: Середа, Неділя, релігійні свята.

Штахетник дерев'яний

Штахетник дерев'яний: практичність хвойних порід на службі у вашого будинку

Традиційний штахетник з дерева - один з найпростіших і екологічно чистих варіантів огорожі території. Ціна, практичність, а також легкість його монтажу і транспортування сьогодні ставлять подібні паркани на перше місце серед огороджувальних конструкцій.

Особливості штахетника від «Ганар»

Паркан з дерева

Штахетник ми виробляємо з прикарпатської модрини - міцного матеріалу з красивим рудуватим відтінком. Деревина відмінно переносить постійний вплив вологи, має високу вогнестійкість і стійкість до механічних пошкоджень, а також не піддається псуванню жуками-точильниками. Огорожа з дерева такого типу завжди можна легко відреставрувати - досить просто замінити поламані штахетини на нові, не розбираючи загальної конструкції.

Ми пропонуємо штахетник дерев'яний з габаритами 120 см х 90 мм х 20 мм і вологістю 18-22%. Матеріал легкий, тому для його розвантаження і завантаження не знадобиться спецтехніка.


3 причини купити штахетник дерев'яний в компанії «Ганар»

Огорожа з штахетника

  1. Зручна доставка
Штахетник дерев'яний ми доставимо в регіони України транспортними компаніями «Нова пошта» або «Інтайм». Також ми пропонуємо послугу «довантаження» - доставляємо дерев'яний штахетник безпосередньо за адресою замовника (в будь-який, навіть самий маленький і віддалений населений пункт). Терміни такої доставки складуть 1-3 дні, а матеріали відразу потраплять до замовника, минаючи транзитні склади.

  1. Висока якість
Ми пропонуємо купити штахетник дерев'яний, який пройшов ретельну обробку. Матеріал абсолютно сухий - кожна дошка проходить камерну сушку. Ми використовуємо італійські сушильні камери, що дозволяють знизити відсоток браку в рази. Така обробка пиломатеріалів гарантує дійсно тривалі терміни експлуатації огорож з дерева - штахетник не буде піддаватися гниттю і простоїть десятки років.

  1. Універсальність
Дерев'яний штахетник з червоної модрини гармонійно виглядає на будь-якій ділянці, відмінно поєднуючись з архітектурою в різних стилях. Ми продаємо незабарвлений штахетник, тому ви можете не побоюватися, що під фарбою ховаються дефекти і недоліки.

Щоб замовити штахетник дерев'яний, дзвоніть нам за телефонами: +38 (050) -373-83-07 або +38 (096) -830-45-54 - Іван Євгенович. Ми допоможемо розрахувати кількість матеріалів і підберемо для вас вигідний спосіб доставки і оплати!

Ціна актуальна на

Паркан з дерева - КАРПАТСЬКА МОДРИНАЦіна штахетника за 1 шт.
Штахетник дерев'яний - 1 ГАТУНОК
Вологість 18-22%
Паркан дерев'яний 90мм/20мм    Паркан з дерева 90мм/20мм
(90 mm/20 mm) - 22 грн. за 1 шт.
Довжина - 1,20м

© - Всі права захищені www.ganar.com.ua

Адреса фірми: УКРАЇНА Івано-Франківська область м. Болехів, вул. Данила-Галицького 169

Ми в соціальній мережі:

Інтернет магазин Ганар в Фейсбук Facebook     Інтернет магазин Ганар в Гугл Плюс Google+

Інтернет магазин Ганар в Твітер Twitter     Інтернет магазин Ганар в Вконтакті Вконтакті