Меню Про фірму Ганар    

Працюємо з 9-00 до 18-00;
Іван Євгенович - +38-050-373-83-07,
+38-096-830-45-54;
Микола Євгенович - +38-099-00-734-00;
Робочі дні: Понеділок-Субота.
Вихідні дні: Середа, Неділя, релігійні свята.

Дерев'яні оздоблювальні матеріали - Ганар

Дерев'яні оздоблювальні матеріали з смереки

Дерев’яна класика «Ганар»: для тих, хто любить справжнє

Дерево споконвіку було не тільки символом Української домівки, а й основним будівельним матеріалом. Деревина в будівлі та в інтер’єрі помешкання – ознака вишуканого стилю і мудрого підходу до життя. Компанія «Ганар» працює на ринку дерев’яних оздоблювальних матеріалів з 2005 року. Підприємство розташоване серед гірських лісів Івано-Франківської області, тому про якісну деревину ми знаємо все.

Спеціалісти фірми «Ганар» особисто вибирають лісоматеріал для обробки, контролюють вміст вологи, відбирають дерево з гарною повздовжньою структурою волокон та мінімальною кількістю сучків. Прискіпливий відбір лісу та сушіння за спеціальною технологією в італійських сушильних камерах дають змогу виготовляти дерев’яні оздоблювальні матеріали унікальної довжини – 6 метрів.

Ми пропонуємо:

    Інтернет-магазин дерев'яних оздоблювальних матеріалів - Ганар
  1. вагонку з смереки та сосни – деревини з великим вмістом смоли-живиці, яка має антисептичні властивості й убезпечує помешкання від грибків;
  2. блок-хаус – сучасний зручний у монтажі вид профільованої дошки у вигляді сегмента колоди для утеплення та декоративного оформлення приміщень;
  3. фальш-брус – декоративний та утеплювальний матеріал, рівноцінний за теплоізоляційними властивостями пінопласту та матам з мінеральної вати;
  4. дошки для підлоги та терасні дошки – міцний, ідеально рівний матеріал, що сягає до 6 метрів у довжину;
  5. паркетну дошку та паркет з дубу – короля паркетів унікальної тришарової конструкції, що робить підлогу міцнішою та збільшує її термін служби втричі.

Нашу продукцію можна використовувати для будівництва й дизайну житлових приміщень, оздоровчих комплексів, офісів, концертних залів, ресторанів і готелів, для виготовлення й оздоблення меблів.

Склади фірми «Ганар» знаходяться у м. Болехів Івано-Франківської області. У приміщеннях підтримується температура +10 градусів. Звідси ми надсилаємо продукцію по всій території України зручним для замовника перевізником. Якщо потрібно доправити замовлення «до дверей», надаємо послугу довантаження – ексклюзивну доставку у зазначене місце.

«Ганар» пропонує декоративні матеріали, придатні для збирання чи монтажу без спеціальних знань та інструментів. Проте ми завжди готові надати кваліфіковану консультацію: розказати, показати, порадити. Саме тому клієнти називають рівень сервісу «Ганара» європейським.


Свідоцтво
Свідоцтво

Свідоцтво платника єдиного податку
Свідоцтво платника єдиного податку


©Ганар - ФОП Дводненко Іван Євгенович.

Адреса фірми: УКРАЇНА, Івано-Франківська область, м. Болехів, вул. Данила-Галицького 169

Ми в соціальній мережі:

Інтернет магазин Ганар в Фейсбук Facebook     Інтернет магазин Ганар в Гугл Плюс Google+

Інтернет магазин Ганар в Твітер Twitter     Інтернет магазин Ганар в Вконтакті Вконтакті