Обшивочна дошка

Обшивальна дошка з Прикарпаття

Хочете отримати красиве приміщення з хорошою звукоізоляцією без зайвих витрат? Використовуйте обшивальну дошку. Цей матеріал не втрачає популярності і застосовується для зовнішнього і внутрішнього оздоблення приміщень. При виборі дошки слід правильно оцінити потрібну товщину, оглянути її на предмет наявності тріщин, сучків та інших видимих дефектів. Вправний майстер за допомогою обшивочної дошки надасть сірим поверхням привабливого вигляду всього за кілька годин.

Що таке дошка обшивальна?

Обшивальна дошка – це пиломатеріал широкого спектру застосування. Можливості його використання обмежуються лише вашою фантазією. Виготовляють таку дошку з цільної деревини, без використання будь-яких клейових засобів або попередньо склеєних заготовок. При цьому сама деревина може бути різною. Найбільш затребувана – хвойна. Для проведення внутрішніх робіт, обробки поверхонь у будинку використовують сосну і смереку. Кожна дошка для обшивки від компанії «Ганар» проходить камерну сушку в італійському обладнанні. Вологість готового продукту не перевищує 12%. Це забезпечує хорошу якість стругання, запобігає появі тріщин, виникненню викривлень і посинінню дошки в процесі зберігання, монтажу та експлуатації.

Дошка на обшивку з смереки: якісні характеристики

Дошка обшивальна(обшивочна), дошка на обшивку

Дерев’яні обшивочні дошки мають переваги перед пластиковими за кількома параметрами:

  • Деревина – екологічний матеріал, що не виділяє шкідливих речовин, виготовлений без використання синтетичних домішок.
  • Матеріал «дихає», що дає змогу запобігати його деформації від перепаду температур і вологості.
  • Товщина і щільність дошки забезпечують шумоізоляцію приміщення без використання спеціальних засобів.
  • Матеріал є одним із найдешевших на ринку будівельної продукції.

Простота установки і довговічність – додаткові переваги обшивальних дощок з смереки.

Купити обшивальну дошку з Прикарпаття

На сайті компанії «Ганар» обшивальна дошка відповідає заявленим характеристикам, її ціна демократична. Представляємо унікальну для України пропозицію – дошку завдовжки 6 м. Використання матеріалу такого розміру значно скоротить час на обробку великих поверхонь.

ОБШИВАЛЬНА ДОШКА і гатунок (СМЕРЕКА)Ціна за 1 m2
ОБШИВАЛЬНА ДОШКА – 1 гатунок
Обшивочна дошка
Розмір під замовлення – 220 грн.
Довжина – 1м, 2м, 3м, 6м

Менеджери готові надати консультації, допомогти визначитися з необхідною кількістю товару, проконсультувати щодо правил догляду за деревиною.

Звертайтеся просто зараз 050-373-83-07 або 096-830-45-54!