Обшивочна дошка

Обшивальна дошка з Прикарпаття (смерека)

Обшивальна дошка. Хочете отримати красиве приміщення з хорошою звукоізоляцією без зайвих витрат? Використовуйте обшивальну дошку з доставкою в Болехів, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Київ, Львів і по всій Україні від компанії «Ганар». Цей матеріал не втрачає популярності і застосовується для зовнішнього і внутрішнього оздоблення приміщень.

При виборі дошки слід правильно оцінити потрібну товщину, оглянути її на предмет наявності тріщин, сучків та інших видимих дефектів. Вправний майстер за допомогою обшивочної дошки надасть сірим поверхням привабливого вигляду всього за кілька годин.

Що таке дошка обшивальна?

Обшивальна дошка – це пиломатеріал широкого спектру застосування. Можливості його використання обмежуються лише вашою фантазією. Виготовляють таку дошку з цільної деревини, без використання будь-яких клейових засобів або попередньо склеєних заготовок. При цьому сама деревина може бути різною.

Найбільш затребувана – хвойна. Для проведення внутрішніх робіт, обробки поверхонь у будинку використовують сосну і смереку. Кожна дошка для обшивки від компанії «Ганар» проходить камерну сушку в італійському обладнанні. Вологість готового продукту не перевищує 12%. Це забезпечує хорошу якість стругання, запобігає появі тріщин, виникненню викривлень і посинінню дошки в процесі зберігання, монтажу та експлуатації.

Дошка на обшивку з смереки: якісні характеристики

Дерев’яні обшивочні дошки мають переваги перед пластиковими за кількома параметрами:

Дошка обшивальна(обшивочна), дошка на обшивку

  • Деревина – екологічний матеріал, що не виділяє шкідливих речовин, виготовлений без використання синтетичних домішок.
  • Матеріал «дихає», що дає змогу запобігати його деформації від перепаду температур і вологості.
  • Товщина і щільність дошки забезпечують шумоізоляцію приміщення без використання спеціальних засобів.
  • Матеріал є одним із найдешевших на ринку будівельної продукції.

Простота установки і довговічність – додаткові переваги обшивальних дощок з смереки.

Купити обшивальну дошку з Прикарпаття

На сайті компанії «Ганар» обшивальна дошка відповідає заявленим характеристикам, ціна 380 грн за 1 m2. Представляємо унікальну для України пропозицію – дошку завдовжки 6 м. Використання матеріалу такого розміру значно скоротить час на обробку великих поверхонь.

Пам’ятка!!! 

Шановні клієнти!

 Замовляючи на нашому сайті продукцію з сировини дерева, не забувайте про те, що це не готовий продукт, а товар який потребує шліфовки, шпакльовки, покриття маслом чи лаком, а саме головне це  натуральне дерево!, а не пластик, чи метал, який виливають потрібної вам форми, текстури чи довжини.

Мінімальне замовлення від 20 m2

ОБШИВАЛЬНА ДОШКА (ПЛАНКЕН)  –  СМЕРЕКА Ціна за 1 m2

В наявності
Обшивочна дошка

 

380 грн

Перший гатунок

Розмір  – 20мм/95мм

Довжина – 3м/6м

ЗМОНТОВАНА ОБШИВОЧНА РЕЙКА СМЕРЕКА  розмір – 20мм/80мм довжиною 6м

Менеджери готові надати консультації, допомогти визначитися з необхідною кількістю товару, проконсультувати щодо правил догляду за деревиною.

Телефонуйте просто зараз:

(099) 00 734 00 – Микола Євгенович

(050) 373 83 07 /  (096) 830 45 54 – Іван Євгенович

Або напишіть  на vagonkalupa@ukr.net