Імітація бруса з липи

Імітація бруса з липи з Прикарпаття

Липа використовується для виготовлення меблів і внутрішньої обробки приміщень. У неї гарний білий ( «вершковий») відтінок, який можна зробити більш глибоким і насиченим за допомогою морилок і просочень, якщо хочеться додати матеріалу схожість з цінними породами деревини.

Для імітації бруса липа підходить чи не краще, ніж інші породи деревини.

• Міцна і пластична деревина липи, висушена до оптимальної вологості, добре обробляється. Дошки виходять гладкими, рівними, з чіткими шипами і пазами, які ідеально збігаються.
• Деревина липи практично не має запаху і не втрачає колір. Зовнішній вигляд поверхні зберігається багато років.
• У складі липи мало дубильних речовин і немає смол. Вона вважається гіпоалергенної породою деревини. Тому обшивку з липи можна використовувати для обробки житлових приміщень, дитячих і спалень.

Обшивка стін з фальш-бруса, виготовленого з липи, збирається швидко і просто. Дошки кріпляться до обрешітки за допомогою кляймер, як звичайна вагонка. Вони з’єднуються між собою по системі «шип-паз» і формують цілісну поверхню, яка виглядає як стіна з дерев’яного бруса.

Продаж якісного фальш-бруса з липи

Компанія «Ганар»  реалізує імітацію бруса з липи, яка користується великим попитом завдяки високій якості і доступній вартості.

• Знаходимось в Болехові (Івано-Франківська область). Для виготовлення пиломатеріалів використовується тільки місцева деревина, заготовлена ​​в одному з найбільш екологічно чистих регіонів України.
• Завдяки сучасному деревообробному обладнанню, яке використовується на виробництві, все дошки мають ідентичні розміри і якість, а шипи і пази точно збігаються один з одним.
• Імпортні сушильні камери, в яких витримуються дошки перед механічною обробкою, забезпечують оптимальний вміст вологи в деревині відповідно до вимог ДСТУ.

Дошки мають розмір 20 × 130 мм і довжину 2,5 і 3,0 метра.

Актуальні ціни на імітацію бруса з липи, вказані в таблиці:

Ціни на імітацію бруса з липи:
ІМІТАЦІЯ БРУСА ЛИПА 1 ГАТУНОК ОПИС – (необмежена кількість живих, світлих сучків, незначне вищерблення)
Усі матеріали проходять камерну сушку. Вологість імітації бруса 8-12%.
Розмір і наявністьЦіна за 1 m2Довжина:
Імітація бруса з липи  –  20 mm/130 mm
В наявності

Фальш брус з липи 20mm/130mm Імітація бруса з липи 20mm/130mm

400 грн.2,50м/3м

Доставка пиломатеріалів і погонажних виробів здійснюється по всій території України.

Можуть бути різні варіанти доставки: нашим автомобілем, за допомогою транспортних компаній або довантаження на попутний транспорт.