Імітація бруса клен

Імітація бруса клен з Прикарпаття

Імітація бруса. Клен – відмінний матеріал для внутрішньої обробки. У його деревини однорідна структура без виражених волокон. Вона має привабливий вигляд, особливо після механічної обробки і полірування. У клена немає яскраво вираженого ядра, тому кленові дошки легко фарбуються за допомогою морилок, щоб отримати потрібний відтінок. Завдяки цій властивості продукція з клена нерідко виглядає більш красивою, ніж аналогічні вироби з цінних порід деревини.

Імітація бруса клен ідеально підходить для обробки внутрішніх стін в приміщеннях з нормальним рівнем вологості. Її також використовують для обшивки стель або влаштування підлоги. Кленовий фальш-брус – це дерев’яні панелі, які нагадують вагонку, але відрізняються від неї шириною і профілем. У зібраному вигляді вони виглядають, як поверхня, повністю виготовлена ​​з дерев’яного бруса.

Монтаж фальш-бруса абсолютно не складний. З його допомогою можна обшивати стіни і перекриття з будь-якого матеріалу: цегли, каменю, газобетонних блоків і ін. Імітація бруса, як і інші види дерев’яної вагонки, кріпиться на обрешітку за допомогою кляймер. При монтажі сусідні планки з’єднуються між собою за допомогою шипів і пазів. Якісні дошки, виготовлені на сучасному обладнанні, входять один в одного без зусиль і перекосів. Вони формують цілісну поверхню без видимих ​​щілин і зазорів. Монтаж поверхні з кленового фальш-бруса настільки простий, що його можна виконати самостійно, не маючи теслярських навичок.

Продаж якісної імітації бруса клен

Компанія «Ганар» реалізує імітацію бруса з якісного клена.

• Кленовий фальш-брус від компанії «Ганар» – це екологічно чистий, гіпоалергенний, на 100% натуральний матеріал з якісної деревини, заготовленої на Прикарпатті.
• Ми доставляємо пиломатеріали в Болехів, Долина, Стрий, Дрогобич, Самбір, Львів, Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Хуст, Тячів, Мукачево, Ужгород, Чернівці, Київ і по всій Україні. Можливі доставка до дверей нашим транспортом, відправка продукції за допомогою вантажоперевізників або довантаження на попутні машини, які йдуть у ваше місто.

Стандартний фальш-брус має розміри 20 × 130 мм. Ви можете замовити дошки довжиною 2,0, 2,50 або 3,0 метра.

Ціни на імітацію бруса клен наведені в таблиці.

Ціни на імітацію бруса з клену:

ІМІТАЦІЯ БРУСА КЛЕН – ПЕРШИЙ ГАТУНОК ОПИС – (необмежена кількість живих, світлих сучків, незначне вищерблення).

Усі матеріали проходять камерну сушку. Вологість імітації бруса 8-12%.

Розмір і довжина Ціна за 1 m2
№1 –  20 mm/130 mm – Довжина: 2м/2,50м/ 3м
В наявності

Фальш брус з клена 20mm/130mmІмітація бруса з клена 20mm/130mm

390 грн.

Для замовлення імітації бруса з клена телефонуйте: (050) 373 83 07 /  (096) 830 45 54 – Іван Євгенович;

Або через електронну пошту – vagonkalupa@ukr.net